Взяти кредит онлайн через ДІЯ

Кредит через ДІЯ онлайн на карту

Щоб оформити і отримати кредит онлайн через ДІЯ додаток, тепер можна практично у всіх популярних в мікрофінансових організаціях України! Додаток ДІЯ, без проблем дозволяє пройти верифікацію особи, підтвердити персональні дані позичальника і іншу інформацію яка може бути запрошена МФО для підтвердження заявки на онлайн позику. Звичайно, що на сьогоднішній день не всі мікрофінансові організації пропонують можливість оформлення онлайн кредиту через ДІЯ, але кількість таких компаній постійно збільшується.

МФО які реалізували у своєму сервісі можливість оформлення позики через ДІЮ онлайн, підтверджую заявки швидше і з вищим відсотком схвалення, не вимагаючи від клієнта фотографій чи сканів документів. Скорінг і перевірки стали дещо швидшими і простішими, а можливість отримати кредит через ДІЮ вищою. Основне, розібратися, як працює функціонал і звичайно ж мати встановлений додаток на телефоні.

Дія – це електронна система, призначена для проведення спрощеної та швидкої ідентифікації користувача-громадянина України з метою отримання державних послуг, кредитів, позик та іншого. Користувач системи може завантажити у додаток документи, які потрібні для оформлення кредитів, у тому числі паспорт громадянина України та ІПН.

Електронні форми документів мають повноцінну юридичну силу, у тому числі для отримання кредитних послуг. Посилання на додатки для Android і iOS можна на офіційному сайті сайті https://diia.gov.ua/

Як пройти ідентифікацію та оформити кредит онлайн через ДІЯ

Бажаєте зареєструватися на сайті МФО через сервіс ДІЯ всього за 5 хвилин? Чи потрібно терміново взяти гроші в борг для розв’язання фінансової проблеми? Бажаєте не розповідати рідним та знайомим, що берете кредит?

Швидкі займи доступні у мікрофінансових організаціях, які працюють в режимі онлайн, тобто кредитують через інтернет. Доступну пропозицію на найвигідніших умовах можна підібрати на цій сторінці.

Ідентифікація через портал Дія доступна вже останні 2 роки. Число компаній постійно збільшується, пропонуючи позичальникам автоматичну ідентифікацію через базу даних сервісу. Додаток підтримується державою, а тому довіра до нього максимальна. Для користувачів це можливість подати заявку на кредит через ДІЯ онлайн.

Використання сервісу полегшує завдання позичальника, який хоче взяти мікрозайм:

 • не потрібні оригінали паспорта та ІПН;
 • немає потреби робити фотографії або скановані копії документів;
 • не потрібно зазначати реквізити паспорта в онлайн-заявці;
 • спрощується процедура ідентифікації;
 • збільшуються шанси схвалення заявки.

Ідентифікацію можна пройти через мобільний додаток сервісу ДІЯ, встановлений на телефоні позичальника. Обов’язковою умовою є підтягнуті в сервісі ID-картка паспорта та ІПН.

Позичальник повинен надати згоду на передачу даних кредитній компанії. Без цієї згоди дані про позичальника неможливо передати МФО. Після згоди, інформація про громадянина шифрується та передається у зашифрованому вигляді кредитній компанії.

Хто може оформити займ онлайн через ДІЯ

Вимоги до позичальників, які хочуть скористатися сервісом Дія для отримання позики, такі ж, як і до інших позичальників, крім того, що вони повинні бути користувачем цієї системи. В іншому позичальник має бути:

 • громадянином України;
 • вік від 18 років;
 • реєстрація в Україні;
 • дієздатність;
 • платоспроможність, тобто наявність фінансової спроможності погасити заборгованість.

Для подання заявки потрібно пройти авторизацію в Дії зручним для користувача способом, використовуючи телефон. Компанії надаються дані паспорта та ІПН, але самі документи фотографувати та надсилати до МФО не потрібно. Це значно полегшує процедуру оформлення.

Кредит через ДІЯ онлайн можна взяти, маючи в руках лише телефон із додатком. Це зручно, тому що позичальник може оформити займ на карту навіть прямо в магазині та відразу купити потрібну річ.

Взяти кредит онлайн через ДІЯ: способи отримання і повернення грошей

Клієнти МФО компаній, які оформлюють кредит через ДІЯ сервіс, мають кілька різних варіантів зарахування кредитних коштів, що пропонує та чи інша мікрофінансова компанія України. На сьогоднішній день, одним із найпопулярніших варіантів отримання грошей – є зарахування на банківську картку яка має належати позичальну. Таким чином, кредитні гроші надходять упродовж кількох хвилин після підписання онлайн договору, в залежності від умов конкретної МФО. Зарахування грошей на карту проходить цілодобово (24/7) і навіть у вихідні дні. Позичальник може їх отримати кредитні кошти в будь-якому місті чи населеному пункті України, окрім тимчасово окупованих територій. Надалі гроші можна знімати готівкою у банкоматах, переводити на картки та рахунки, оплачувати ними покупки, тощо.

Інший варіант отримання грошей, менш популярний, але альтернатива отриманню на карту – це переказ на банківський рахунок. В такому випадку, кредитні кошти надходять на банківський рахунок орієнтовно до 3 робочих днів, а сама швидкість переказу залежить від конкретного банку, в якому було відкрито рахунок позичальника. В іншому, цей варіант має ті ж плюси, що і кредит через ДІЯ онлайн на карту.

Ризики отримання позики через Дія

Сервіс Дія зручний та популярний. На сьогодні понад 13 мільйонів українців активно ним користуються. Авторизація з телефону дає змогу в будь-якому місці та в будь-який час увійти до програми та виконати необхідні операції та отримати потрібні послуги.

За всіх плюсів використання сервісу для отримання кредиту, у нього є й певні ризики:

 • якщо доступ до системи отримають шахраї, то вони можуть використовувати їх у злочинних цілях, у тому числі взяти кредит на чуже ім’я;
 • не всі МФО пропонують ідентифікацію у такий спосіб, а тому, позичальник, який обмежиться пошуком компанії з видачею позик після реєстрації через ДІЮ, ризикує упустити вигідну пропозицію від інших компаній, наприклад, займ під 0 відсотків на день.

На нашому сайті представлена ​​добірка всіх МФО, як з отриманням через ДІЯ, так і з оформленням через соціальні мережі, через BankID або із заповненням заявки самостійно.

Використання сервісу Дія не обов’язкове для отримання позики. Але авторизація з його використанням спрощує та прискорює оформлення, підвищує шанси позичальника, а також дозволяє взяти позику без оригіналів документів, а отже, абсолютно будь-якої миті. Підберіть мікрокредит онлайн через ДІЯ верифікацію серед списка МФО які представлені на сторінці сайту, натисніть на кнопку переходу на сайт вибраної Вами МФО, за 5 хвилин пройдіть ідентифікацію через Дія та отримайте позитивне рішення кредитної компанії. Як тільки ви підпишете договір, гроші перекажуть на картку або рахунок миттєво. Витрачати їх можна на будь-які цілі.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Кредит онлайн через дія 24/7

Виконавче провадження